Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego. Starszaki zaprezentowały bogaty program artystyczny. Dzieci kończące edukację w przedszkolu, otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola i pamiątkowe książki z życzeniami sukcesów w szkole.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za całoroczną współpracę a także życzymy słonecznych wakacji.

Wizyta w Szkole Podstawowej

07 czerwca odbyła się wycieczka przedszkolaków do Szkoły Podstawowej w Ryglicach. Tam obejrzały występ artystyczny uczniów . Następnie nasze przedszkolaki zwiedzały budynek szkoły, mogły pobawić się na świetlicy oraz w hali sportowej . Po aktywnym zwiedzaniu udały się do swoich nowych sal , gdzie zapoznały się z przyszłą wychowawczynią. Dzieci z pozytywnymi emocjami wróciły do przedszkola.

Spotkanie z policjantem

Dnia 13. 06. Odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie przedszkolaków z Funkcjonariuszem Policji, który w luźnej rozmowie przekazał dzieciom kilka ważnych informacji dotyczących bezpieczeństwa w trakcie wakacji. Chętne dzieci mogły wsiąść do radiowozu i poczuć się jak prawdziwy policjant.

Wycieczka do Tarnowa

Dnia 03.06.2016 r. Grupy starszaków wyjechały na wycieczkę do Tarnowa. W programie był spektakl „ Lokomotywa " i „Figle-migle". Dzieci z uśmiechami na twarzach wróciły do przedszkola co oznacza że wycieczka się udała.

VII Gminna Sportowa Olimpiada w Zalasowej

Z takim hasłem szóstka dzieci z grupy V „ Smerfy" wyjechała z naszego przedszkola dnia 6 czerwca na V II Gminną Sportową Olimpiadę Przedszkolaka w Zalasowej. Dzieci uczestniczyły tam w różnych rozgrywkach sportowych. Przedszkolaki szczęśliwe wróciły do przedszkola.

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.