Dzień Matki 2017r.

Dzień 26 maja 2017r. to wyjątkowy dzień w Przedszkolu. W tym dniu gościliśmy wszystkie Mamy naszych przedszkolaków. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Ryglic P. Bernard Karasiewicz oraz Przewodnicząca Rady Miasta P. Krystyna Bochenek jak również Przewodnicząca Komisji Oświaty Kultury i Sportu P. Dorota Turczyn. Wszystkie przedszkolaki swoimi występami artystycznymi dziękowały mamusiom za dobroć, cierpliwość, za serce, które wszystko rozumie i tak wspaniałomyślnie przebacza. Mamusie z wielką uwaga i wzruszeniem oglądały występy swoich pociech. Po programie artystycznym dzieci razem odśpiewały tradycyjne "Sto Lat" i wręczyły swoim mamusiom własnoręcznie wykonane upominki. Mamy nadzieję, że wydarzenia tego dnia na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich, którzy brali w nich udział.

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Rada Rodziców. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.