Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września w naszym przedszkolu odbył się „Dzień Przedszkolaka ". Panie wychowawczynie w swoich grupach przygotowały dla dzieci dużo atrakcji między innymi konkursy sprawnościowe, zabawy przy muzyce. Dzieci starsze mogły stworzyć sobie własne stroje jesienne które później zaprezentowały. Przedszkolaki z grupy „ Leśne Ludki " miały także w tym dniu dzień zabawek. Wszystkie dzieci zostały poczęstowane zdrowym owocem. Następnie wyszliśmy na plac zabaw aby przedszkolaki mogły wspólnie się bawić i korzystać z pięknej, słonecznej pogody.

zobacz więcej zdjęć

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018 / 2019

witaj przedszkole

3 września 2018 r. w Publicznym Przedszkolu w Ryglicach rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Serdecznie witamy rodziców i dzieci na które czeka wiele atrakcji, pozwolą one w miły i ciekawy sposób spędzić czas w przedszkolu.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego. Starszaki zaprezentowały bogaty program artystyczny. Dzieci kończące edukację w przedszkolu, otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola i pamiątkowe książki z życzeniami sukcesów w szkole.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za całoroczną współpracę a także życzymy słonecznych wakacji.

zobacz więcej zdjęć

Wizyta w Szkole Podstawowej

07 czerwca odbyła się wycieczka przedszkolaków do Szkoły Podstawowej w Ryglicach. Tam obejrzały występ artystyczny uczniów . Następnie nasze przedszkolaki zwiedzały budynek szkoły, mogły pobawić się na świetlicy oraz w hali sportowej . Po aktywnym zwiedzaniu udały się do swoich nowych sal , gdzie zapoznały się z przyszłą wychowawczynią. Dzieci z pozytywnymi emocjami wróciły do przedszkola.

zobacz więcej zdjęć

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.