Mikołaj w przedszkolu

Mikołaj w przedszkolu

6 Grudnia odwiedził nasze przedszkole Mikołaj, dzieci powitały go piosenkami i wierszami których uczyły się na religii. Mikołaj każdemu dziecku wręczył prezent. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.

zobacz więcej zdjęć

Marsz mikołajkowy

Marsz Mikołajkowy

6 Grudnia dzieci ze Szkoły Podstawowej które uczestniczyły w mikołajkowym marszu, odwiedziły nasze przedszkole. Przedszkolaki miały okazje podziwiać stroje mikołajkowe, na koniec spotkania zostały poczęstowane małą słodkością. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy za rok.

zobacz więcej zdjęć

Andrzejkowe cuda -co wywróżysz to się uda !!!

DSCN0230

 29.11.2017 r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa. W tym dniu dzieci mogły się dowiedzieć na temat zwyczajów wróżenia. Także nie zabrakło dobrej zabawy przy muzyce i z pomocą pań przedszkolaki mogły sobie powróżyć. Nasze „Andrzejki " były pełne radości i niespodzianek. Na zakończenie zabawy wszystkie dzieci zostały poczęstowane małą słodkością.

zobacz więcej zdjęć

Święto Pluszowego Misia

pluszowymis

Miękki, puchaty i taki w łatki. 25 Listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i nie zastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Mimo coraz najnowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek moda na misie nie przemija bo „ czy to jutro czy to dziś, potrzebny jest Miś ". W związku z tym 24 Listopada wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swoją ulubioną przytulankę, aby wspólnie świętować.

zobacz więcej zdjęć

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.