Święto Niepodległości

baner marsz niepodległości

10. 11.2017r. W naszym przedszkolu odbyła się akademia z okazji 11 Listopada –Święta Niepodległości. Dzieci z najstarszej grupy smerfy zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce patriotycznej. Zatańczyły również taniec- trojak do piosenki „Zasiali górale ". Na koniec akademii wszyscy odśpiewali hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego " . Po akademii najstarsze grupy –sprytne liski i smerfy uczestniczyły w Ryglickim Marszu Niepodległości.

zobacz więcej zdjęć

"ŚWIĄTECZNY ANIOŁ"

swiateczny aniol

   Konkurs plastyczno- techniczny dla dzieci i rodziców

czytaj więcej

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

w swiecie bajek baner

Z tej okazji w naszym Przedszkolu zorganizowany został dn. 08. 11. 2017r. "Bajkowy Dzień". W tym dniu prawie wszystkie dzieci były ubrane w strój dowolnej bajkowej postaci. Dzieci z oddziału "Leśne Ludki" przedstawiły dla wszystkich przedszkolaków Inscenizację- zgadywankę pt. "Czarodziejskie pudło króla Bajdura" wg scenariusza A. Kuhn- Cichockiej. Widzowie musieli wykazać się znajomością bajkowych postaci oraz tytułów bajek i baśni. A potem był wspólny bal przy muzyce.

zobacz więcej zdjęć

Teatrzyk Kukiełkowy

teatrzyk

Dnia 6. Listopada w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów z Teatru Lalek „ Pinokia " z Nowego Sącza, którzy zaprezentowali bajkę pt. „Przygody wesołego Psiuńcia ". Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy misiów i pieska Psiuńcia. Po skończonym spektaklu aktorzy przeprowadzili z naszymi przedszkolakami rozmowę, w której zwrócili uwagę że pies jest dobrym przyjacielem człowieka i należy o niego dbać.

zobacz więcej zdjęć

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.