Andrzejkowe cuda -co wywróżysz to się uda !!!

DSCN0230

 29.11.2017 r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa. W tym dniu dzieci mogły się dowiedzieć na temat zwyczajów wróżenia. Także nie zabrakło dobrej zabawy przy muzyce i z pomocą pań przedszkolaki mogły sobie powróżyć. Nasze „Andrzejki " były pełne radości i niespodzianek. Na zakończenie zabawy wszystkie dzieci zostały poczęstowane małą słodkością.

zobacz więcej zdjęć

Święto Pluszowego Misia

pluszowymis

Miękki, puchaty i taki w łatki. 25 Listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i nie zastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Mimo coraz najnowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek moda na misie nie przemija bo „ czy to jutro czy to dziś, potrzebny jest Miś ". W związku z tym 24 Listopada wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swoją ulubioną przytulankę, aby wspólnie świętować.

zobacz więcej zdjęć

Zajęcia otwarte dla rodziców

22. 11. 2017r.

zajęcia-otwarte

W Oddziale dzieci 5 letnich "Leśne Ludki" odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców "W jesiennym nastroju". Dzieci dla swoich Rodziców przedstawiły spektakl muzyczno- teatralny pt. "Jak Pani Jesień liście malowała". W spektaklu wystąpiły wszystkie dzieci.

Dalsza część zabaw dydaktycznych osnuta była na treści w/w przedstawienia. Dzieci były bardzo zainteresowane i aktywne. Na zakończenie Rodzice wyrazili swoje spostrzeżenia na "Jesiennych listkach" tworząc "Drzewo szczerości". Za szczere i bardzo budujące spostrzeżenia serdecznie dziękujemy.

zobacz więcej zdjęć

Spotkanie z Panem policjantem

policjant005

20 -11-2017r. W naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Posterunku Policji w Tuchowie. Pan policjant przypomniał dzieciom podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnie. Przedstawił także jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacjach zagrożenia. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek Pana policjanta. Na zakończenie spotkania dzieciom zostały wręczone odblaski. Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy ponownie.

zobacz więcej zdjęć

Nasi bajkowi przyjaciele

baner teatr

Dnia 15 Listopada w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Nasi bajkowi przyjaciele ". Przygotowane przez Panią Annę Pikusa oraz Panią Marzenę Kluz z uczniami klas IV ze Szkoły Podstawowej w Ryglicach. Ważnym celem przedstawienia było przekazanie dzieciom że książki należy szanować ponieważ to wielka skarbnica wiedzy dla dzieci małych i dużych. Przedszkolaki oglądały przedstawienie z wielkim zainteresowaniem. Dziękujemy za występ i zapraszamy do dalszej współpracy.

zobacz więcej zdjęć

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.