Niech dobre anioły...

anioły

"Niech dobre anioły,
które rodzą się w małych sercach
niosą radość innym"

Z takim przesłaniem odbył się w naszym Przedszkolu konkurs plastyczno techniczny dla dzieci i Rodziców pt. "Świąteczny Anioł". Po rozstrzygnięciu konkursu i nagrodzeniu wszystkich prac "Świąteczne Anioły" zostały przekazane do Redemptorystowskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Misji w Tuchowie na XI Misyjny Jarmark z Aniołami, z którego dochód organizatorzy w tym roku przekazują na budowę kościoła w Mińsku na Białorusi. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wraz ze swoimi dziećmi wykonali piękne Anioły i wyrazili zgodę na przekazanie swoich prac na ten szczytny cel.

zobacz więcej zdjęć

Mikołaj w przedszkolu

Mikołaj w przedszkolu

6 Grudnia odwiedził nasze przedszkole Mikołaj, dzieci powitały go piosenkami i wierszami których uczyły się na religii. Mikołaj każdemu dziecku wręczył prezent. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.

zobacz więcej zdjęć

Marsz mikołajkowy

Marsz Mikołajkowy

6 Grudnia dzieci ze Szkoły Podstawowej które uczestniczyły w mikołajkowym marszu, odwiedziły nasze przedszkole. Przedszkolaki miały okazje podziwiać stroje mikołajkowe, na koniec spotkania zostały poczęstowane małą słodkością. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy za rok.

zobacz więcej zdjęć

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.