„Przedstawienie teatralne”

przedstawienie baner

Dobroć, szacunek, tolerancja, akceptacja, miłość – to wartości które powinny uczestniczyć w życiu każdego człowieka , które należy przekazywać także dzieciom aby umiały odróżnić dobro od zła w codziennych sytuacjach . Z takim przesłaniem dzieci z gr IV "Sprytne liski" przypomniały nam te wartości w formie przedstawienia teatralnego.

zobacz więcej zdjęć

Wycieczka do Gminnego Ośrodka Kultury w Ryglicach

wycieczka baner

Także i w tym roku dzieci z naszego przedszkola aktywnie uczestniczyły w przygotowaniu wspólnego stoiska na konkurs pisanki ludowej i plastyki obrzędowej związanej z okresem Wielkanocnym. Dnia 16 Marca przedszkolaki wyruszyły na wycieczkę do Ośrodka Kultury aby zwiedzić wystawę pokonkursową i podziwiać prace starszych kolegów oraz dorosłych twórców ludowych. W tym roku nasze Przedszkole otrzymało szczególne wyróżnienie w konkursie gminnym za palmy i pisanki wykonane tradycyjną techniką batikową . W związku z tym nasze dzieła zaistniały w Regionalnym Konkursie w Tarnowie.

zobacz więcej zdjęć

Dzień Kobiet w Przedszkolu

dzienkobiet baner

Dnia 8 Marca w naszym przedszkolu odbył się uroczysty Dzień Kobiet, chłopcy z oddziału V recytowali pięknie wiersze połączone wraz z życzeniami dla wszystkich pań i dziewczynek . Na zakończenie dziewczynkom zostały wręczone kwiaty i słodki cukierek.

zobacz więcej zdjęć

„Kolczasta przyjaźń”

kolczastaprzyjazn

Dnia 28 Lutego gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Krakowa , którzy przedstawili spektakl pt. „Kolczasta przyjaźń ". Celem teatrzyku było przekazanie dzieciom że warto mieć przyjaciela na którego można liczyć w każdej sytuacji .

zobacz więcej zdjęć

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.