Spotkanie z pracownikiem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

Parki

Dnia 29 stycznia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z pracownikiem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały oraz odpowiadały na zadane pytania o tematyce przyrodniczej. Na koniec spotkania dzieci oglądały bajki pt. „Opowieści Pajączka Drżączka i biedronki Bronki". Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy ponownie.

zobacz więcej zdjęć

Dzień Babci i Dziadka

dzienbabciidziadka2018

Dzień Babci i Dziadka
"Dla kogo ta laurka,
W słońcu, zieleni, chmurkach?
Dla kogo każda wnuczka,
Dla kogo każdy wnuczek,
Maluje dzisiaj kwiaty,
Przynosi upominek?
Dla kogo jest ten wierszyk,
I życzenia od dzieci?
Już wiecie?
Oczywiście!
Dla wszystkich Babć i Dziadków
Na świecie!"

Z tymi życzeniami dnia 22 stycznia w naszym przedszkolu odbył się uroczysty dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Ten dzień był pełen wzruszeń i radości. Na zakończenie uroczystości dzieci zaśpiewały swoim Babciom i Dziadkom 100 lat i wręczyły laurki.

zobacz więcej zdjęć

Wigilia w przedszkolu

wigilia2017

Nasze Przedszkolaki wspólnie z całym personelem placówki co roku organizują przedszkolną wigilię. Na tegoroczne wigilijne spotkanie, które odbyło się 22 grudnia zostali zaproszeni emerytowani pracownicy naszego przedszkola.

Dzieci wraz z Gośćmi obejrzały widowisko teatralne pt. "Dary dla Jezuska" przygotowane przez koleżanki i kolegów z grupy "Leśne Ludki". Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role przybliżając widzom Święta w aspekcie radości płynącej z narodzenia Pana Jezusa. Po części artystycznej była okazja, aby podzielić się opłatkiem, złożyć sobie wzajemne życzenia i wspólnie zasiąść przy wigilijnym stole.

Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Tego typu spotkania wprowadzają w świąteczny nastrój i niosą zawsze ze sobą radość i miłe wspomnienia.

zobacz więcej zdjęć

Góra grosza

goragrosza

Nasze przedszkole po raz kolejny uczestniczyło w akcji Góra Grosza. Jej celem jest pomaganie dzieciom . Dzieci oddawały swoje oszczędności wrzucając monety do skarbonki. Wykazały się dużą wrażliwością i empatią. Przedszkolaki spotkały się, by wspólnie otworzyć skarbonkę i posegregować monety. Dziękujemy za tak duże zaangażowanie.

zobacz więcej zdjęć

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.