Wycieczka autokarowa do TarnowaDnia 03. 06. 2013r. Nasze przedszkolaki z oddziałów III i IV- 5 i 6 latki uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Tarnowa. Dzieci były w teatrze na spektaklu "Trzy świnki" wg baśni braci Grimm. Po spektaklu miały możliwość zobaczenia podziemnego przejścia dla pieszych, fontanny oraz ruchu ulicznego ?Wielkiego miasta". Wszystko było ciekawe nawet sama podróż autokarem, ale najwspanialsze były zabawy w Promiennym zamku.

Zobacz więcej zdjęć

Dzień Dziecka
Dzień dziecka z okazji dnia wolnego znów byliśmy zmuszeni zorganizować wcześniej - 29. 05. 2013r. W tym dniu dzieci uczestniczyły w zabawach, oraz występach ?Dzieci dla dzieci". Dzień upłyną w niecodziennej atmosferze. Dzieci bawiły się przy muzyce, malowały twarze, brały udział w różnych konkursach sprawnościowych oprócz nagród w konkursach otrzymały słodkie upominki.

Zobacz więcej zdjęć

Kukiełki z drewnianej łyżki
Inspiracją do wykonania kukiełki była ulubiona postać z bajki. Prace wykonywały dzieci wraz z rodzicami. Serdecznie dziękujemy rodzicom za wielkie zaangażowanie i ciekawe twórcze pomysły. Wszystkie dzieci za zaprezentowane kukiełki otrzymały dyplomy i nagrody. Życzeniem przedszkola jest, aby kukiełki pozostały jako pomoce do zabaw teatralnych w przedszkolu.

Zobacz więcej zdjęć

Dzień Matki w naszym przedszkolu
Z racji, że Dzień Matki w tym roku wypadł w niedzielę, nasze przedszkole zorganizowało święto Mam w piątek dn. 24. 05. 2013r. W pięknej scenerii, przy kawie i torcie Mamy oglądały występy swoich pociech. Młodsze dzieci przedstawiały inscenizacje wierszy i piosenek, 5- latki pokazały ?prawdziwy występ teatralny" w V aktach bajki ?Na jagody" , starszaki natomiast deklamowały wiersze, śpiewały piosenki a na koniec zatańczyły Krakowiaka. Mamusie otrzymały od swoich dzieci własnoręcznie wykonane laurki i inne prezenty. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich.

Zobacz więcej zdjęć

Baśniowy Czarodziej
Dnia 17. 05. 2013r. nasze przedszkolaki miały możliwość oglądania magicznych sztuczek oraz brać udział w komicznych zabawach prowadzonych przez magików z Krakowa. Mimo, że dzieci uważnie śledziły każdy ruch magika zrozumiały, że magia to prawdziwa sztuka a nie czary. Komediowy sposób nawiązywania kontaktów z dziećmi sprawił, że wszyscy bawili się wspaniale.

Zobacz więcej zdjęć

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.