Wizyta strażaków w przedszkolu

Dnia 23 maja nasze przedszkole odwiedzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ryglicach. Pokazali dzieciom w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy , opowiedzieli o pracy strażaka. Zaprezentowali wóz strażacki z całym wyposażeniem. Na koniec spotkania dzieci dostały słodki upominek.

zobacz więcej zdjęć

Dzień Matki 2018r.

Dnia 25 maja 2018r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta akademia z okazji „ Dnia Mamy". W tym dniu przedszkolaki swoimi występami artystycznymi podziękowały mamusiom za miłość, dobroć i cierpliwość dla swoich dzieci. Po występach dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie wykonane upominki i odśpiewały tradycyjne „sto lat ".

zobacz więcej zdjęć

Dzień Dziecka w Przedszkolu

Dnia 4 czerwca z okazji dnia Dziecka odbyło się spotkanie integracyjne wszystkich dzieci na placu zabaw. Dzięki słonecznej pogodzie mogliśmy udekorować ogród przedszkolny w kolorowe balony i wspólnie bawić się przy muzyce. Przedszkolaki mogły uczestniczyć w konkursach sprawnościowych które sprawiły dzieciom dużo radości. Najciekawszą chwilą dla przedszkolaków było pieczenie kiełbasek na ognisku( starsze dzieci) zaś te młodsze ze względu na trudności częstowały się kiełbaskami z grilla. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały małą niespodziankę.

zobacz więcej zdjęć

Przegląd Twórczości Dziecięcej

9 maja w naszym przedszkolu odbył się międzygrupowy ,,Przegląd Twórczości Dziecięcej". W tym spotkaniu integracyjnym wzięły udział dzieci z wszystkich grup, pani Dyrektor, oraz nauczycielki. Dzieci recytowały wiersze J. Tuwima i J. Brzechwy oraz zaprezentowały różnorodne tańce. Nie był to konkurs tylko przegląd, dlatego wszystkim uczestnikom i widowni towarzyszył dobry humor i wspaniała zabawa. Nagrodą za występy były gorące brawa i dla wszystkich słodki poczęstunek. Jak widać mali artyści chętnie angażują się w tego typu imprezy i dobrze czują się na scenie.

zobacz więcej zdjęć

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.