Spotkanie z policjantem

Dnia 13. 06. Odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie przedszkolaków z Funkcjonariuszem Policji, który w luźnej rozmowie przekazał dzieciom kilka ważnych informacji dotyczących bezpieczeństwa w trakcie wakacji. Chętne dzieci mogły wsiąść do radiowozu i poczuć się jak prawdziwy policjant.

zobacz więcej zdjęć

Wycieczka do Tarnowa

Dnia 03.06.2016 r. Grupy starszaków wyjechały na wycieczkę do Tarnowa. W programie był spektakl „ Lokomotywa " i „Figle-migle". Dzieci z uśmiechami na twarzach wróciły do przedszkola co oznacza że wycieczka się udała.

zobacz więcej zdjęć

VII Gminna Sportowa Olimpiada w Zalasowej

Z takim hasłem szóstka dzieci z grupy V „ Smerfy" wyjechała z naszego przedszkola dnia 6 czerwca na V II Gminną Sportową Olimpiadę Przedszkolaka w Zalasowej. Dzieci uczestniczyły tam w różnych rozgrywkach sportowych. Przedszkolaki szczęśliwe wróciły do przedszkola.

zobacz więcej zdjęć

Dzień Dziecka w Kowalowej

Dnia 5 czerwca dzieci z najstarszych grup wiekowych wyjechały na dzień dziecka do Kowalowej. Na przedszkolaki czekało dużo atrakcji . Mogli korzystać z dmuchanej zjeżdżalni, jazdy konnej chętne dzieci uczestniczyły w meczu piłki nożnej, biegach, zabawach prowadzonych przez animatorów. Wszystkie dzieci zostały poczęstowane kiełbaską z grilla, sokiem , drożdżówką oraz lodami. Dzieci szczęśliwe wróciły do przedszkola. Dziękujemy organizatorom.

zobacz wiecej zdjęć

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.